XI MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE | Krótki basen (25m) |
MIKOŁÓW (POL) | 8-12-2018 |
Medaliści wg konkurencji | Plik wyników (Lenex) |
Mężczyzn | Kobiet | ||||||||||
dowolny | dowolny | ||||||||||
25m | Serie na czas | 2010 + | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 2010 + | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 9 - 12 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 9 - 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
grzbietowy | grzbietowy | ||||||||||
25m | Serie na czas | 2010 + | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 2010 + | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 9 - 12 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 9 - 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
klasyczny | klasyczny | ||||||||||
25m | Serie na czas | 2010 + | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 2010 + | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 9 - 12 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 9 - 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
motylkowy | motylkowy | ||||||||||
25m | Serie na czas | 9 - 12 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 9 - 12 | Lista startowa | Wyniki |
Medaliści wg konkurencji | Plik wyników (Lenex) |
1 - BLOK I ROCZNIKI 2010 , 2011 i MŁODSI - 2018-12-08 - 10:00 | |||||||
9:00 - 9:30 ROZGRZEWKA TOR 6 TYLKO DO SKOKÓW - JEDNOKIERUNKOWY | |||||||
9:50 UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW | |||||||
1. | Dziewcząt | 25m dowolny | Serie na czas | 2010 i młodsi | Lista startowa | Wyniki | |
2. | Chłopców | 25m dowolny | Serie na czas | 2010 i młodsi | Lista startowa | Wyniki | |
3. | Dziewcząt | 25m klasyczny | Serie na czas | 2010 i młodsi | Lista startowa | Wyniki | |
4. | Chłopców | 25m klasyczny | Serie na czas | 2010 i młodsi | Lista startowa | Wyniki | |
5. | Dziewcząt | 25m grzbietowy | Serie na czas | 2010 i młodsi | Lista startowa | Wyniki | |
6. | Chłopców | 25m grzbietowy | Serie na czas | 2010 i młodsi | Lista startowa | Wyniki | |
CEREMONIA MEDALOWA ROCZNIK 2010 i MŁODSI | |||||||
2 - BLOK II ROCZNIKI 2006-2007 i 2008-2009 - 2018-12-08 | |||||||
ROZGRZEWKA 2009 i STARSI W TRAKCIE TRWANIA CEREMONII MEDALOWEJ DLA MŁODSZYCH | |||||||
7. | Dziewcząt | 50m dowolny | Serie na czas | Rocznik 2006 - 2009 | Lista startowa | Wyniki | |
8. | Chłopców | 50m dowolny | Serie na czas | Rocznik 2006 - 2009 | Lista startowa | Wyniki | |
9. | Dziewcząt | 50m klasyczny | Serie na czas | Rocznik 2006 - 2009 | Lista startowa | Wyniki | |
10. | Chłopców | 50m klasyczny | Serie na czas | Rocznik 2006 - 2009 | Lista startowa | Wyniki | |
11. | Dziewcząt | 50m grzbietowy | Serie na czas | Rocznik 2006 - 2009 | Lista startowa | Wyniki | |
12. | Chłopców | 50m grzbietowy | Serie na czas | Rocznik 2006 - 2009 | Lista startowa | Wyniki | |
13. | Dziewcząt | 25m motylkowy | Serie na czas | Rocznik 2006 - 2009 | Lista startowa | Wyniki | |
14. | Chłopców | 25m motylkowy | Serie na czas | Rocznik 2006 - 2009 | Lista startowa | Wyniki | |
CEREMONIA MEDALOWA 2009 i STARSI |